Fırın Boya
Toz Boya Fırını

Yükleme ve boşaltma işlemi konveyör vasıtası ile yapıldığı için Toz boya fırınında pişirme işlemi daha seri yapılabilmekte bu sayede yüksek kapasitelerde çalışabilmektedir. Sürekli boyama yapılan durumlar için uygun olup, tesisin durdurulmasına gerek duyulmaksızın pişirme veya kurutma yapılmasına imkan sağlamaktadır. Değişik boyutlarda üretilebilmesi sebebi ile işletme koşullarına uygun modeller hazırlanabilmektedir.

Eloktro Statik Toz Boya Kabini

Elektro Statik toz boya kabinleri, boya kaybını önlemek ve geri dönüşümünü sağlamak açısından toz boya tesislerinin vazgeçilmez bir elemanıdır. Otomatik boya uygulamaları ile kontrol edilebilir boya kalınlığını elde etmek mümkün olmaktadır. Kolay değiştirilebilen filtreler sayesinde hızlı renk değişimleri sağlanmaktadır. Boya zerrelerinin filtrelerde tutulması ile hem boya tasarrufu sağlanmakta, hem de çevre kirliliği önlenmektedir.

Demir Atölyemiz

Metal konstrüksiyon üretim atölyemizde metale yeni bir vizyon kazandırmaktayız,ileri seviye teknoloji ekip ve ekipmanlarımızın yanı sıra gururla takip ettiğimiz usta kadromuzun ürettiği ürünler bizlerin ve memnun müşteri kitlemizi gün geçtikçe yüzünü güldürmekte ve ufkumuzu genişletmektedir.

Demir Atölyesi ve Elektro Statik Fırın Boya Fotoğrafları
moncler soldes canada goose solde doudoune moncler canada goose doudoune pas cher doudoune canada goose pas cher canada goose homme moncler femme ugg suisse parajumpers homme ugg australia ugg pas cher timberland femme parajumpers femme timberland suisse doudoune moncler femme canada goose femme moncler homme parajumpers solde timberland homme