Neler Yapıyoruz ?
Vitrin Tasarımları

Tasarım dünyasının insanlara ulaşmak için kullandığı en önemli yöntemlerden biri, vitrin tasarımıdır. Mağazacılıkta Vitrin Tasarımı mağazanın imajının müsteri tarafından dogru algılanabilmesi için gerekli en onemli unsurlardan birisidir. Ürünü doğru bir şekilde sunmak, hem de müşteriyi mağazaya çekebilmek için yaratıcı magaza tasarımlari yapmak gerekiyor. Bu eğitimin amacı çagdaş mağazacılıktaki en son trendleri ve gelişmeleri katılımcılarla paylaşarak tasarımcının vizyonunu geliştirmek.

Görsel tasarım yapanlara yeni fikirler verecek bu eğitimde teknik bilgilerin yanı sıra uygulamaya yönelik pratik bilgiler de kapsamlı bir şekilde ele alınmakta. Müşteriyi mağazaya çekmek için yeni temalar yaratabilmek gerekir , yeni çıkış noktaları olabilecek konular üzerinde örnekler görülecek. Ayrıca renklerin tasarım dilindeki anlamları ve vitrin tasarımında renkleri etkin kullanmanin yolları anlatılacak.

Örnek Çalışmalar
moncler soldes canada goose solde doudoune moncler canada goose doudoune pas cher doudoune canada goose pas cher canada goose homme moncler femme ugg suisse parajumpers homme ugg australia ugg pas cher timberland femme parajumpers femme timberland suisse doudoune moncler femme canada goose femme moncler homme parajumpers solde timberland homme